• https://www.facebook.com/akaylar.enerji
  • https://plus.google.com/https://www.linkedin.com/company/akaylarmekanik/posts
  • https://twitter.com/akaylarenerji
Satılık 2. El Elektrofüzyon
Satılık 2. El Elektrofüzyon
 
 Rorhnberger Rofuse
Rothenebrger Elektrofüzyon
 Hürner HST300

KİRALIK ALIN KAYNAK

40-1200 lük malzemeye kadar kaynak kapasitesindeki makinalar ihtiyaçlarınıza göre kiralanır.Makinalarımızı günlük, haftalık, aylık olarak Türkiye‘nin tüm illerine kiralayabiliriz.AL160, AL 250, AL 315, AL 400, AL 500, AL 630,  AL 800, AL 1000, AL 1200, AL 1600 Polietilen Boru Alın Kaynak Makineleri


   Alın kaynak makinesi satılık

 weltech alın kaynak
 turan alın kaynak
 ars alın akynak weltech alın kaynak 315mm
 satılık al160 alın kaynakAlın Kaynak Nasıl Yapılır?
Alın kaynak yapılacak parçaların ağız kısımları, düzgünce tıraşlanarak erime sıcaklığına kadar ısıtılır. Daha sonra da belirli bir basınçla birbirine alın alına yapıştırılır. Alın kaynak basıncı, sıcaklık ve zaman malzemenin kendi kimyasal ve fiziksel özelliklerini bozmayacak şekilde ayarlanır.
Alın kaynağı metodunda alın kaynak bölgeleri ısıtıcı üzerine belirli bir basınçla bastırılır, alın kaynak sıcaklığında hemen hemen sıfır basınçta beklenir ve basınç altında birleştirilir.
 
Kaliteli bir alın kaynağında bağlantı en az orijinal borunun sahip olduğu dayanıma sahiptir. Kaliteli bir alın kaynağı elde edebilmek için alın kaynak basıncı, sıcaklık ve zaman parametreleri titizlikle ayarlanmalıdır.
Polietilen (PE) Boru,  Elektro Füzyon, EF Kaynak Tekniği, ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNASI ROTHENBERGER, Elektrofüzyon Kaynak‎,HDPE Borular, Füzyon Kaynağı ile Boru Tamiri, Polietilen ( Hdpe ) boru Elektrofüzyon ek parçaları, HDPE Ek Parçaları, Elektrofüzyon veya Spigot , PE 100 BORULAR / Bağlantı (kaynak) Şekilleri, ROTHENBERGER ROWELD® ROFUSE, zrs-4000 elektrofüzyon kaynak makinesi, Elektrofüzyon Kaynak Mak. - Diva Mühendislik, Ef (Elektro-Füzyon) Ek Parçalar - Ege Plast - Plastik Boru, weltech, EFW WELTECH KAYNAK MAKİNASIEF MANŞON - COUPLER EF,ENJEKSİYON 90° DİRSEK, HDPE Ek Parçaları, Neofit-KEW WELTECH Elektro Füzyon KAYNAK MAKİNASI, Boru Alın Kaynak Makinası, Alın Kaynak Makinesi Eğitim Videosu, Plastik Boru Alın Kaynak Makinaları, alın kaynak makinası 2.el satılık, Plasbor Alın Kaynak Makinaları, Hdpe alın kaynak makinası, Veltek Plastik Teknolojileri, TAURUS Alın Kaynak Makineleri - DETAY MAKİNE, ROTHENBERGER Manuel alın kaynak makineleri, ALIN KAYNAK MAKİNALARI Satış-Kiralama ve Uygulama, alın kaynak makinası - Arsmakina, Plastik Boru Alın Kaynak Makinaları - Borçe Mühendislik, Alın Kaynak Makineleri - Alya Altyapı Sistemleri, Neofit - Alın Kaynak Makinesi & Elektrofüzyon Kaynak 800 Alın Kaynak Makinası, Turan Makina HDPE Kaynak Mak, Alın Kaynak makinesi ef kaynak makinesi , 80 - 160 mm Alın Kaynak Makinesi, 90 315 alin kaynak makinasi, Ramaksan :: Kiralık EkipmanlarWeltech Alın Kaynak MakinalarıEF1600 ELEKTROFÜZYON
 Elektrofüzyon kampanya EFTÜRKEL ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNESİ

5 750 TL  + KDV


EF1600 TURKEL ELEKTROFÜZYON
%100 YERLİ VE MİLLİ
20MM 315MM ARASI KAYNAK
YÜKSEK VOLTAJ KORUMA
4000 HAFIZA
BARKOD OKUYUCUKREDİ
KARTINA ÖZEL TAKSİT İMKANI

 EFTÜRKEL PLUS+ ELEKTROFÜZYON
 
7 750 TL   + KDV
   
EF1600 TURKEL
PLUS
ELEKTROFÜZYON
%100 YERLİ VE MİLLİ
20MM 1600 ARASI KAYNAK
YÜKSEK VOLTAJ KORUMA
4000 HAFIZA
BARKOD OKUYUCUKREDİ 
KARTINA ÖZEL TAKSİT İMKANI


PE100 BORU ÖLÇÜM TABLOSU

 HDPE BORU ÖLÇÜM TABLOSU