• https://www.facebook.com/akaylar.enerji
  • https://plus.google.com/https://www.linkedin.com/company/akaylarmekanik/posts
  • https://twitter.com/akaylarenerji
Satılık 2. El Elektrofüzyon
Satılık 2. El Elektrofüzyon
 

ELEKTROFÜZYON KAYNAK

160-1200 lük malzemeye kadar kaynak kapasitesindeki makinalar ihtiyaçlarınıza göre kiralanır.

Makinalarımızı günlük, haftalık, aylık olarak Türkiye ‘nin tüm illerine kiralayabiliriz.

Rothenberger, Georgfischer(GF), WELL TECH, TEGA ve tüm seçkin markalar firma bünyemizde mevcuttur.

Ø315mm-Ø800mm-Ø1200mm Satılık Elektrofüzyon Kaynak Makinesi, Kiralık Elektrofüzyon Kaynak Makinesi, Sıfır Elektrofüzyon, İkinci el Elektrofüzyon Kaynak Makinesi, İndirimli Elektrofüzyon

Elektrofüzyon Kaynak Nasıl Yapılır?


Elektrofizyon kaynak metodu yüksek emniyet isteyen sistemlerde, alanın dar olmasından sebebiyle alın kaynak metodunun kullanılmadığı ve tamir bölgelerinde kullanılmaktadır.

Bu metoda elektrofizyon kaynak makinesi ile elektrofizyon ek parça kullanılmaktadır. Elektrofizyon ek parçaları PE boruyla temas eden iç yüzeylerine, imalat esnasında özel rezistans teller yerleştirilmiştir.

Bu tellere elektrofizyon kaynak makinesi ile gerilim verilerek, ek parçanın boru ile birleşecek iç yüzeyi erime sıcaklığına getirilir ve elektrofizyon ek parça ile PE borunun kaynak işlemi yapılmış olur.
Polietilen (PE) Boru,  Elektro Füzyon, EF Kaynak Tekniği, ELEKTROFÜZYON KAYNAK MAKİNASI ROTHENBERGER, Elektrofüzyon Kaynak‎,HDPE Borular, Füzyon Kaynağı ile Boru Tamiri, Polietilen ( Hdpe ) boru Elektrofüzyon ek parçaları, HDPE Ek Parçaları, Elektrofüzyon veya Spigot , PE 100 BORULAR / Bağlantı (kaynak) Şekilleri, ROTHENBERGER ROWELD® ROFUSE, zrs-4000 elektrofüzyon kaynak makinesi, Elektrofüzyon Kaynak Mak. - Diva Mühendislik, Ef (Elektro-Füzyon) Ek Parçalar - Ege Plast - Plastik Boru, weltech, EFW WELTECH KAYNAK MAKİNASIEF MANŞON - COUPLER EF,ENJEKSİYON 90° DİRSEK, HDPE Ek Parçaları, Neofit-KEW WELTECH Elektro Füzyon KAYNAK MAKİNASI,
Satılık Elektrofüzyon
        ŞOK FİYAT

Satılık Rothenberger Mini Elektrofüzyon
         4.900 TL